loading...

2019 YILI DAYANIŞMA YEMEĞİMİZİ YILDIZPARK’TA GERÇEKLEŞTİRDİK.

 

1-7 Mart “Muhasebe Haftası Etkinlikleri” kapsamında 9 Mart  Cumartesi akşamı odamızın 30. Kuruluş yıl dönümü vesilesi ile YILDIZPARK’ ta  Dayanışma Yemeği  düzenlenmiştir.

Dayanışma yemeğimize Hitit Üniversitesi Rektörümüz  Prof. Dr. Sayın Reha Metin ALKAN, İl Defterdarımız Sayın Durak SERCAN, SGK İl Müdürümüz Sayın Ömer TÖK,  İş-Kur İl Müdürümüz Sayın Ali ŞAHAN, Ticaret İl Müdürümüz Fikret YILDIRIM, İl ve İlçe Vergi Dairesi Müdürlerimiz ve Yardımcıları, İlçe Mal Müdürlerimiz, 45.Bölge Eczacılar Odası Başkanımız Sönmez ÇALIŞKAN, Amasya SMMM Odası Başkanımız Mesut Yaşar AKSÖZ ve Yönetim Kurulu üyeleri ve çok sayıda meslek mensubumuz aileleriyle iştirak etmiştir.

Programda açılış konuşması yapan  Başkanımız Ali Can DOĞAN; ”Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlerin ekonomik, sosyal ve kültürel kalkınmalarında vazgeçilmez unsurun demokrasi olduğunu, demokrasinin vazgeçilmez unsurunun da şeffaflık ve denetim olduğunu bilen modern çağ danışmanları olduğunu, Vergide adalet kazanırken, vergi gelirlerini artırmak, bilinçli ve sürdürülebilir bir vergi sistemini oluşturmak için meslek mensupları olarak hazır olduklarını ”  dile getirmiştir.

Dayanışma yemeğimizde  mesleğe yeni başlayan meslek mensuplarımıza ruhsatları, meslekte 25 yılını tamamlamış üyelerimize onur plaketleri, 2017 yılı  meslek mensubu Vergi Rekortmenlerine de plaket takdim edildi. Başkanımız Ali Can Doğan Meslekte örgütlenme adına ilk meşaleyi yakan, Odamızın kurulmasında emeği geçen Müteşebbis Heyeti üyelerimize yapmış oldukları özverili çalışmalarından odamıza ve mesleğimize verdikleri emeklerinden dolayı şükranlarını sundu ve Müteşebbis Heyetine plaketlerini takdim etti, bundan sonraki hayatlarında sağlık ve başarılar diledi. Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Mesleğinin 30. yıl anısına gerçekleştirilen törenin ardından pasta kesildi. Başkanımız Ali Can DOĞAN tüm misafirlerimize katılımlarından dolayı teşekkürlerini sundu.

 

(09.03.2019) DAYANIŞMA YEMEĞİMİZ YILDIZPARK' DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ.