loading...

Başkanın Mesajı

 

Değerli Üyelerimiz,

Çorum odası yönetimi olarak, her zaman almış olduğumuz vazifenin sorumluluğu ve şuuru içerisinde sizlerin beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda bir yönetim anlayışını benimseyerek  vazifemizi ifa etme gayretinde olacağız.

Birbirimize güvenip, omuz omuza vererek çalıştığımızda, doğruluktan ayrılmadığımızda başarılı olacağımızı, ana prensiplerimiz  olan eşitlik, şeffaflık, dürüstlük ve adalet ilkelerimizden asla  taviz vermeden karşılaştığımız olayları kişiselleştirmeden  daha çok çalışarak yürümeye devam edeceğiz.

Kurumlarda kişiler ve unvanlar gelir geçer. Asıl önemli olan o kurumların sürdürülebilir olmasıdır. Bu yeni dönemde oluşturduğumuz  heyecanlı, dinamik, çalışkan, tecrübeli ve ilkeli genç kadromuz ile koymuş olduğumuz hedeflere, özverili çalışmalarımızla ve sizlerin desteği ile kolayca ulaşacağımıza inanıyoruz.

Mesleğimize ve geleceğimize hep birlikte sahip çıkacağız. Ortak akılla beslenen bir yönetim anlayışı içerisinde  yapılacak olan  çalışmalarımıza sağlayacağınız  değerli  katkı ve  önerileriniz  mesleğimize, bizlere  ve geleceğimize  ışık tutarak yolumuzu aydınlatacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle,  öncelikle ebediyete uğurladığımız tüm meslektaşlarımızı saygı ve rahmetle  anıyor, Odamızın bu günlere gelmesinde emeği geçen, başta Müteşebbis Heyet olmak üzere tüm geçmiş dönem Oda Başkanlarımıza geçmiş dönemlerde odamız kurullarında görev yapan  tüm  meslektaşlarımıza ve odamız mesai arkadaşlarımıza teşekkürü bir borç biliyor, saygılarımı sunuyorum.

 

Ceyhan BARAN 

 BAŞKAN